roberto911

roberto911
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 64% The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Rated 05 Jan 2014
95 64% Reservoir Dogs (1992) - Rated 05 Jan 2014
90 41% Moneyball (2011) - Rated 05 Jan 2014
80 29% Kick-Ass (2010) - Rated 05 Jan 2014
70 16% Hannibal (2001) - Rated 05 Jan 2014
70 16% Sleepy Hollow (1999) - Rated 05 Jan 2014
80 29% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 05 Jan 2014
70 16% Mission: Impossible III (2006) - Rated 05 Jan 2014
95 64% Equilibrium (2002) - Rated 05 Jan 2014
90 41% Raising Arizona (1987) - Rated 05 Jan 2014