![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
robertokoji | |
![]() |
Movie Buff - 176 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2008
Location: Brazil
|

| 80 | Elizabethtown (2005) - Mar 02, 2009 |
| 30 | Resident Evil (2002) - Mar 02, 2009 |
| 80 | Carandiru (2003) - Mar 02, 2009 |
| 88 | The Life of David Gale (2003) - Mar 02, 2009 |
| 75 | The Illusionist (2006) - Mar 02, 2009 |
| 88 | The Dark Knight (2008) - Mar 02, 2009 |
| 95 | Once (2007) - Mar 02, 2009 |
| 90 | Dogville (2003) - Mar 02, 2009 |
| 80 | Juno (2007) - Mar 02, 2009 |
| 90 | Jules and Jim (1962) - Mar 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |