![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
robinj6 | |
![]() |
Movie Buff - 153 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2007
Location: Georgia, USA
|

| 67 | A Knight's Tale (2001) - Aug 23, 2007 |
| 74 | Drugstore Cowboy (1989) - Aug 23, 2007 |
| 90 | Magnolia (1999) - Aug 23, 2007 |
| 74 | The Shape of Things (2003) - Aug 23, 2007 |
| 88 | Clerks (1994) - Aug 23, 2007 |
| 86 | Saved! (2004) - Aug 23, 2007 |
| 55 | Pitch Black (2000) - Aug 23, 2007 |
| 57 | Speed (1994) - Aug 23, 2007 |
| 87 | Bad Santa (2003) - Aug 23, 2007 |
| 98 | Little Miss Sunshine (2006) - Aug 23, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |