![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
robisrunning | |
![]() |
Movie Buff - 165 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Jamaica, NY, USA
|

| 61 | Domino (2005) - Aug 19, 2009 |
| 54 | Coyote Ugly (2000) - Aug 19, 2009 |
| 67 | The Nutty Professor (1996) - Aug 19, 2009 |
| 7 | Die Hard (1988) - Aug 19, 2009 |
| 5 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Aug 19, 2009 |
| 7 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Aug 19, 2009 |
| 6 | American Wedding (2003) - Aug 19, 2009 |
| 6 | Fantastic Four (2005) - Aug 19, 2009 |
| 7 | Happy Gilmore (1996) - Aug 19, 2009 |
| 5 | Eight Legged Freaks (2002) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |