![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
robstu | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2011
Location: Canada
|

| 65 | Shutter Island (2010) - Jan 03, 2011 |
| 98 | Mulholland Drive (2001) - Jan 03, 2011 |
| 94 | There Will Be Blood (2007) - Jan 03, 2011 |
| 82 | The Fighter (2010) - Jan 03, 2011 |
| 94 | Synecdoche, New York (2008) - Jan 03, 2011 |
| 95 | Talk to Her (2002) - Jan 03, 2011 |
| 7 | Couples Retreat (2009) - Jan 03, 2011 |
| 96 | 4 Months, 3 Weeks and 2 Days (2007) - Jan 03, 2011 |
| 5 | Sex and the City 2 (2010) - Jan 03, 2011 |
| 76 | Black Swan (2010) - Jan 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |