![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
robynalys | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Aug 16, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 87 | Dumbo (1941) - Aug 16, 2010 |
| 67 | The Green Mile (1999) - Aug 16, 2010 |
| 55 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 16, 2010 |
| 33 | Michael (1996) - Aug 16, 2010 |
| 88 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 16, 2010 |
| 80 | Toy Story (1995) - Aug 16, 2010 |
| 89 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Aug 16, 2010 |
| 66 | Clueless (1995) - Aug 16, 2010 |
| 54 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Aug 16, 2010 |
| 90 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Aug 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |