![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rock19086` | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: Wallingford, PA, USA
|

| 85 | Back to the Future (1985) - Aug 27, 2009 |
| 85 | The Lion King (1994) - Aug 27, 2009 |
| 95 | The Graduate (1967) - Aug 27, 2009 |
| 80 | 20,000 Leagues Under the Sea (1954) - Aug 27, 2009 |
| 80 | The Apartment (1960) - Aug 27, 2009 |
| 95 | The Sting (1973) - Aug 27, 2009 |
| 60 | Cars (2006) - Aug 27, 2009 |
| 80 | Shakespeare in Love (1998) - Aug 27, 2009 |
| 80 | Jaws (1975) - Aug 27, 2009 |
| 80 | As Good As It Gets (1997) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |