![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rockerk8 | |
![]() |
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2010
Location: UK
|

| 80 | The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Apr 09, 2010 |
| 100 | The Last Emperor (1987) - Mar 03, 2010 |
| 70 | Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Mar 03, 2010 |
| 60 | Big Daddy (1999) - Mar 03, 2010 |
| 85 | Battle Royale (2000) - Mar 03, 2010 |
| 90 | Back to the Future (1985) - Mar 03, 2010 |
| 80 | Armageddon (1998) - Mar 03, 2010 |
| 55 | Aeon Flux (2005) - Mar 03, 2010 |
| 55 | The Adventures of Baron Munchausen (1988) - Mar 03, 2010 |
| 80 | The Addams Family (1991) - Mar 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |