![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rockerpro | |
![]() |
Film Freak - 593 Films Ranked
Member Since: Nov 12, 2007
Location: San Antonio, Texas, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Later
| |

| 80 | Coneheads (1993) - Aug 11, 2008 |
| 80 | Bridget Jones's Diary (2001) - Aug 11, 2008 |
| 100 | Fantasia (1940) - Aug 11, 2008 |
| 80 | Fun with Dick and Jane (2005) - Aug 11, 2008 |
| 80 | Punch-Drunk Love (2002) - Aug 11, 2008 |
| 80 | Private Parts (1997) - Aug 11, 2008 |
| 85 | Mad Max (1979) - Aug 11, 2008 |
| 90 | Hannibal (2001) - Aug 11, 2008 |
| 95 | Grindhouse (2007) - Aug 11, 2008 |
| 90 | True Romance (1993) - Aug 11, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |