![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rockinronnie | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Canada
|

| 95 | Taxi Driver (1976) - Sep 19, 2010 |
| 92 | Inception (2010) - Sep 19, 2010 |
| 91 | Pather Panchali (1955) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Pride and Prejudice (1995) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Sep 19, 2010 |
| 30 | The Godfather: Part III (1990) - Sep 19, 2010 |
| 90 | The Godfather: Part II (1974) - Sep 19, 2010 |
| 95 | The Godfather (1972) - Sep 19, 2010 |
| 95 | Seven Samurai (1954) - Sep 19, 2010 |
| 75 | The Simpsons Movie (2007) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |