![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rocklifter | |
![]() |
Movie Buff - 216 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: USA
|

| 92 | 21 Jump Street (2012) - Apr 14, 2012 |
| 90 | The Muppets (2011) - Apr 14, 2012 |
| 94 | Star Trek (2009) - Oct 01, 2011 |
| 91 | Rubber (2010) - Oct 01, 2011 |
| 88 | The Help (2011) - Oct 01, 2011 |
| 83 | Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) - Jun 26, 2011 |
| 92 | Sherlock Holmes (2009) - Dec 28, 2009 |
| 96 | Juno (2007) - Nov 15, 2009 |
| 92 | What Ever Happened to Baby Jane? (1962) - Oct 10, 2009 |
| 97 | L' Homme qui plantait des arbres (1987) - Oct 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |