![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rockway | |
![]() |
Film Freak - 656 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
|

| 40 | Tropic Thunder (2008) - May 24, 2012 |
| 28 | Chronicle (2012) - May 07, 2012 |
| 77 | The Avengers (2012) - May 04, 2012 |
| 71 | Thor (2011) - May 03, 2012 |
| 78 | Winning Time: Reggie Miller vs. The New York Knicks (2010) - Apr 30, 2012 |
| 53 | No Crossover: The Trial of Allen Iverson (2010) - Apr 30, 2012 |
| 55 | Michael Jordan to the Max (2000) - Apr 30, 2012 |
| 20 | The Cabin in the Woods (2012) - Apr 17, 2012 |
| 64 | Contagion (2011) - Mar 26, 2012 |
| 61 | Exam (2009) - Mar 24, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |