![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rocky | |
![]() |
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 65 | Star Trek (2009) - Aug 19, 2009 |
| 80 | A History of Violence (2005) - Aug 19, 2009 |
| 75 | The Incredibles (2004) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Die Hard 2 (1990) - Aug 19, 2009 |
| 60 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Aug 19, 2009 |
| 60 | Happy Gilmore (1996) - Aug 19, 2009 |
| 60 | Air Force One (1997) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Planet of the Apes (1968) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Back to the Future Part III (1990) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |