![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rocus | |
![]() |
Movie Buff - 408 Films Ranked
Member Since: Apr 11, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 88 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 71 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 62 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 76 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 51 | An American Werewolf in Paris (1997) - Aug 13, 2007 |
| 58 | Anaconda (1997) - Aug 13, 2007 |
| 30 | The Phantom of the Opera (2004) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Any Given Sunday (1999) - Aug 13, 2007 |
| 67 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |