roddboll

roddboll
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2015
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% V for Vendetta (2006) - Rated 18 Feb 2015
10 0% Twilight (2008) - Rated 18 Feb 2015
80 67% Oldboy (2003) - Rated 18 Feb 2015
90 91% The Lion King (1994) - Rated 18 Feb 2015
85 80% Shaun of the Dead (2004) - Rated 18 Feb 2015
85 80% Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Rated 18 Feb 2015
80 67% Ratatouille (2007) - Rated 18 Feb 2015
30 5% Source Code (2011) - Rated 18 Feb 2015
20 2% Salt (2010) - Rated 18 Feb 2015
85 80% Monsters, Inc. (2001) - Rated 18 Feb 2015