![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rodenius | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Jun 26, 2010
Location: USA
|

| 93 | Fiddler on the Roof (1971) - Jun 26, 2010 |
| 55 | Honey (2003) - Jun 26, 2010 |
| 91 | Rent (2005) - Jun 26, 2010 |
| 25 | Newsies (1992) - Jun 26, 2010 |
| 88 | Mamma Mia! (2008) - Jun 26, 2010 |
| 68 | From Justin to Kelly (2003) - Jun 26, 2010 |
| 90 | The Phantom of the Opera (2004) - Jun 26, 2010 |
| 60 | Spice World (1997) - Jun 26, 2010 |
| 80 | High School Musical (2006) - Jun 26, 2010 |
| 90 | Jesus Christ Superstar (1973) - Jun 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |