![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rodrigo | |
![]() |
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
Location: Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Le Ballon rouge (1956) - Aug 24, 2009 |
| 93 | Y Tu Mamá También (2001) - Aug 24, 2009 |
| 98 | The Wrestler (2008) - Aug 24, 2009 |
| 94 | The Sixth Sense (1999) - Aug 24, 2009 |
| 93 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 24, 2009 |
| 95 | The Secret Life of Words (2005) - Aug 24, 2009 |
| 96 | The Cook the Thief His Wife & Her Lover (1989) - Aug 24, 2009 |
| 91 | The Bone Collector (1999) - Aug 24, 2009 |
| 98 | The Big Lebowski (1998) - Aug 24, 2009 |
| 93 | Snatch (2000) - Aug 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |