Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rofellos123
Film Freak - 653 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2008
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
61 Deep Blue Sea (1999) - Mar 22, 2010
70 Short Circuit (1986) - Mar 22, 2010
87 The Sea Inside (2004) - Mar 22, 2010
87 The Frighteners (1996) - Mar 22, 2010
56 The Addams Family (1991) - Mar 22, 2010
90 Downfall (2004) - Mar 22, 2010
89 The Gods Must Be Crazy (1980) - Mar 22, 2010
65 Jaws 2 (1978) - Mar 22, 2010
85 Escape from New York (1981) - Mar 22, 2010
46 Open Season (2006) - Mar 22, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rofellos123. Why not go rank more films, then come back and check it out again?