![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
roger1 | |
![]() |
Celluloid Junkie - 2682 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2010
Location: aurora, co, USA
|

| 90 | Beneath the Planet of the Apes (1970) - Aug 16, 2011 |
| 90 | Battle: Los Angeles (2011) - Aug 16, 2011 |
| 87 | The Avenging Fist (2001) - Aug 16, 2011 |
| 92 | Armour of God 2: Operation Condor (1991) - Aug 16, 2011 |
| 91 | Armour of God (1987) - Aug 16, 2011 |
| 90 | Above the Law (1988) - Aug 16, 2011 |
| 92 | The A-Team (2010) - Aug 16, 2011 |
| 90 | 48 Hrs. (1982) - Aug 16, 2011 |
| 90 | 24: Redemption (2008) - Aug 16, 2011 |
| 86 | 12 Rounds (2009) - Aug 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |