Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rohitb
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: May 3, 2009
Location: san diego, ca, USA
Bio: I love movies, music, books.
Recent Rankings
56 Diminished Capacity (2008) - Jun 24, 2009
50 Footloose (1984) - May 03, 2009
45 Tomorrow Never Dies (1997) - May 03, 2009
75 The Others (2001) - May 03, 2009
70 Finding Neverland (2004) - May 03, 2009
65 Enemy at the Gates (2001) - May 03, 2009
75 The Great Escape (1963) - May 03, 2009
70 Phone Booth (2003) - May 03, 2009
75 Good Will Hunting (1997) - May 03, 2009
55 The Mummy Returns (2001) - May 03, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rohitb. Why not go rank more films, then come back and check it out again?