Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
roigroigroig
Film Freak - 871 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Adventureland (2009) - Apr 05, 2009
70 Rookie of the Year (1993) - Mar 30, 2009
90 Battlestar Galactica (2003) - Mar 30, 2009
96 Batman: Dead End (2003) - Mar 30, 2009
50 Erin Brockovich (2000) - Mar 30, 2009
80 Chinatown (1974) - Mar 30, 2009
86 Hard Boiled (1992) - Mar 30, 2009
75 Watchmen (2009) - Mar 06, 2009
85 Monsters, Inc. (2001) - Mar 02, 2009
92 Life Is Beautiful (1997) - Mar 02, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with roigroigroig. Why not go rank more films, then come back and check it out again?