Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
roland62
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Dec 4, 2008
Location: Austria
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 The Fifth Element (1997) - Dec 04, 2008
85 Apocalypse Now (1979) - Dec 04, 2008
85 The Jackal (1997) - Dec 04, 2008
95 The General (1927) - Dec 04, 2008
75 The Sixth Sense (1999) - Dec 04, 2008
70 Schindler's List (1993) - Dec 04, 2008
85 Full Metal Jacket (1987) - Dec 04, 2008
60 Falling Down (1993) - Dec 04, 2008
100 The Shawshank Redemption (1994) - Dec 04, 2008
60 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Dec 04, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with roland62. Why not go rank more films, then come back and check it out again?