![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rolandbiron | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2011
Location: USA
|

| 99 | Dead Poets Society (1989) - Feb 28, 2011 |
| 89 | Tropic Thunder (2008) - Feb 28, 2011 |
| 96 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Feb 28, 2011 |
| 90 | When Harry Met Sally... (1989) - Feb 28, 2011 |
| 96 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Feb 28, 2011 |
| 79 | I, Robot (2004) - Feb 28, 2011 |
| 76 | Waterworld (1995) - Feb 28, 2011 |
| 96 | The Fog of War (2003) - Feb 28, 2011 |
| 93 | Barton Fink (1991) - Feb 28, 2011 |
| 53 | Pleasantville (1998) - Feb 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |