Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
roleset
Movie Buff - 422 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2011
Location: Taiwan
Recent Rankings
75 Children of Heaven (1997) - Aug 22, 2011
80 Baran (2001) - Aug 22, 2011
80 The Color of Paradise (1999) - Aug 22, 2011
70 The Mirror (1997) - Aug 22, 2011
80 Offside (2006) - Aug 22, 2011
85 The White Balloon (1995) - Aug 22, 2011
75 Innocent Voices (2004) - Aug 22, 2011
40 Spy Game (2001) - Aug 19, 2011
65 13 Going on 30 (2004) - Aug 19, 2011
60 The Skeleton Key (2005) - Aug 19, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with roleset. Why not go rank more films, then come back and check it out again?