![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rolf_enver | |
![]() |
Movie Buff - 207 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2008
Location: Norway
|

| 85 | The Animatrix (2003) - Nov 22, 2008 |
| 85 | Gangs of New York (2002) - Nov 22, 2008 |
| 90 | The Abyss (1989) - Nov 22, 2008 |
| 85 | Seven Samurai (1954) - Nov 22, 2008 |
| 85 | The Running Man (1987) - Nov 22, 2008 |
| 85 | Finding Nemo (2003) - Nov 22, 2008 |
| 80 | Event Horizon (1997) - Nov 22, 2008 |
| 85 | Apocalypse Now Redux (2001) - Nov 22, 2008 |
| 80 | Stardust (2007) - Nov 22, 2008 |
| 85 | Trainspotting (1996) - Nov 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |