Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
romero.jc
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Dec 25, 2008
Location: Monterrey, N.L., Mexico
Recent Rankings
88 A Beautiful Mind (2001) - Dec 25, 2008
90 Forrest Gump (1994) - Dec 25, 2008
88 Pulp Fiction (1994) - Dec 25, 2008
86 Iron Man (2008) - Dec 25, 2008
88 The Departed (2006) - Dec 25, 2008
88 Crash (2005) - Dec 25, 2008
90 The Matrix (1999) - Dec 25, 2008
90 Sideways (2004) - Dec 25, 2008
95 American Gangster (2007) - Dec 25, 2008
90 Into the Wild (2007) - Dec 25, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with romero.jc. Why not go rank more films, then come back and check it out again?