![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
romuscaro | |
![]() |
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Oct 29, 2009
Location: Bucharest, Romania
|

| 92 | In Bruges (2008) - Oct 29, 2009 |
| 77 | Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Oct 29, 2009 |
| 80 | Shrek (2001) - Oct 29, 2009 |
| 88 | Ratatouille (2007) - Oct 29, 2009 |
| 79 | Angels & Demons (2009) - Oct 29, 2009 |
| 70 | Broken Arrow (1996) - Oct 29, 2009 |
| 98 | Forrest Gump (1994) - Oct 29, 2009 |
| 82 | Old School (2003) - Oct 29, 2009 |
| 80 | Erin Brockovich (2000) - Oct 29, 2009 |
| 81 | Independence Day (1996) - Oct 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |