![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ronaldk | |
![]() |
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Aug 1, 2008
Location: Dominican Republic
|

| 85 | 30 Minutes or Less (2011) - Dec 14, 2011 |
| 88 | The Other Guys (2010) - Oct 27, 2011 |
| 89 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Dec 23, 2010 |
| 85 | Devil's Advocate (1997) - Sep 06, 2010 |
| 83 | Son of Rambow (2008) - Sep 06, 2010 |
| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Sep 06, 2010 |
| 75 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Sep 05, 2010 |
| 85 | Juno (2007) - Sep 05, 2010 |
| 85 | Identity (2003) - Aug 31, 2010 |
| 88 | Hero (2002) - Aug 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |