Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ronansprake
Movie Buff - 176 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2009
Location: Norwich, Norfolk, UK
Bio: I love to watch David Lynch, Mike Leigh, Bergman and Miyazaki, listen to Pixies, Of Montreal, Scott Walker and read Vikram Seth and Dostoyevsky. You get the picture.
Recent Rankings
85 The Damned United (2009) - Jan 08, 2010
70 Burn After Reading (2008) - Jan 08, 2010
80 Adventureland (2009) - Jan 08, 2010
90 BURN-E (2008) - Jan 08, 2010
50 Klass (2007) - Jan 08, 2010
50 In the Loop (2009) - Jan 08, 2010
80 Il Divo (2008) - Jan 08, 2010
80 Zombieland (2009) - Jan 08, 2010
70 Die Hard 2 (1990) - Dec 27, 2009
60 The Rules of Attraction (2002) - Dec 27, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ronansprake. Why not go rank more films, then come back and check it out again?