![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ronbailey | |
![]() |
Flick Fan - 70 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: Vinton, VA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Sep 11, 2007 |
| 85 | When Harry Met Sally... (1989) - Sep 11, 2007 |
| 88 | The Truman Show (1998) - Sep 11, 2007 |
| 92 | Platoon (1986) - Sep 11, 2007 |
| 77 | A Clockwork Orange (1971) - Sep 11, 2007 |
| 77 | Twins (1988) - Sep 11, 2007 |
| 88 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Sep 11, 2007 |
| 0 | Kicking & Screaming (2005) - Sep 11, 2007 |
| 78 | Wedding Crashers (2005) - Sep 11, 2007 |
| 10 | The Mask (1994) - Sep 11, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |