![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rondoid | |
![]() |
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2011
Location: USA
|
|
Bio: Retired guy
| |

| 30 | Lost in Translation (2003) - Apr 15, 2011 |
| 70 | Liar Liar (1997) - Apr 15, 2011 |
| 80 | Wayne's World 2 (1993) - Apr 15, 2011 |
| 80 | Three Men and a Baby (1987) - Apr 15, 2011 |
| 80 | Back to the Future Part III (1990) - Apr 15, 2011 |
| 100 | Gran Torino (2008) - Apr 15, 2011 |
| 80 | Trading Places (1983) - Apr 15, 2011 |
| 50 | Ed Wood (1994) - Apr 15, 2011 |
| 80 | Amélie (2001) - Apr 15, 2011 |
| 80 | Robots (2005) - Apr 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |