![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ronmel | |
![]() |
Film Freak - 678 Films Ranked
Member Since: Jul 10, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 89 | A Better Tomorrow (1986) - Oct 20, 2011 |
| 65 | Drive (2011) - Oct 20, 2011 |
| 87 | Hostage (2005) - Dec 06, 2009 |
| 80 | Homicide (1991) - Dec 01, 2009 |
| 90 | Charade (1963) - Nov 29, 2009 |
| 86 | Play Misty for Me (1971) - Nov 28, 2009 |
| 89 | Romper Stomper (1992) - Nov 25, 2009 |
| 84 | The Game (1997) - Nov 25, 2009 |
| 70 | The Matrix Reloaded (2003) - Nov 21, 2009 |
| 90 | Apocalypse Now Redux (2001) - Nov 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |