Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ronshafer
Film Freak - 725 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
40 Monster's Ball (2001) - Mar 19, 2009
61 A Fistful of Dollars (1964) - Mar 19, 2009
92 The Killing (1956) - Mar 19, 2009
59 Phenomenon (1996) - Mar 19, 2009
82 From Russia with Love (1963) - Mar 19, 2009
46 The Village (2004) - Mar 19, 2009
72 Treasure Island (1950) - Mar 19, 2009
39 On the Town (1949) - Mar 19, 2009
58 Sleeping Beauty (1959) - Mar 19, 2009
64 Hair (1979) - Mar 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ronshafer. Why not go rank more films, then come back and check it out again?