Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rossz
Movie Buff - 166 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2009
Location: France
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
44 The Matrix Revolutions (2003) - Sep 17, 2010
68 Shaun of the Dead (2004) - Sep 17, 2010
71 Bad Santa (2003) - Sep 17, 2010
84 School of Rock (2003) - Sep 17, 2010
39 The One (2001) - Sep 17, 2010
82 Ice Age: The Meltdown (2006) - Sep 17, 2010
75 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Sep 17, 2010
64 Anger Management (2003) - Sep 17, 2010
73 A Knight's Tale (2001) - Sep 17, 2010
82 X-Men (2000) - Sep 17, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rossz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?