![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rosvall | |
![]() |
Film Freak - 695 Films Ranked
Member Since: Mar 6, 2009
Location: Denmark
|

| 50 | Fair Game (2010) - Mar 31, 2012 |
| 45 | The Air I Breathe (2007) - Mar 31, 2012 |
| 80 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Mar 31, 2012 |
| 70 | Middle Men (2009) - Mar 31, 2012 |
| 70 | The Runaways (2010) - Mar 31, 2012 |
| 70 | Lady Sings the Blues (1972) - Mar 31, 2012 |
| 60 | A Good Year (2006) - Mar 31, 2012 |
| 55 | Four Lions (2010) - Mar 31, 2012 |
| 60 | The Debt (2010) - Mar 31, 2012 |
| 60 | Midnight in Paris (2011) - Mar 31, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |