![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
roused | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Apr 19, 2010
Location: UK
|

| 90 | The Deer Hunter (1978) - Apr 20, 2010 |
| 85 | A Clockwork Orange (1971) - Apr 20, 2010 |
| 85 | Goodfellas (1990) - Apr 20, 2010 |
| 85 | Rear Window (1954) - Apr 20, 2010 |
| 90 | Apocalypse Now (1979) - Apr 20, 2010 |
| 85 | Psycho (1960) - Apr 20, 2010 |
| 85 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Apr 20, 2010 |
| 85 | Once Were Warriors (1994) - Apr 20, 2010 |
| 95 | Pulp Fiction (1994) - Apr 20, 2010 |
| 80 | Killing Zoe (1994) - Apr 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |