rouzbeh220

rouzbeh220
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2013
Location: tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: roozbeh.net axabad.com

more Recent Ratings

65 8% The Dictator (2012) - Rated 17 Mar 2013
90 67% The Tree of Life (2011) - Rated 12 Mar 2013
85 46% American History X (1998) - Rated 12 Mar 2013
85 46% The Passion of the Christ (2004) - Rated 12 Mar 2013
95 85% Apocalypse Now (1979) - Rated 12 Mar 2013
70 13% The Ring (2002) - Rated 12 Mar 2013
95 85% Léon: The Professional (1994) - Rated 12 Mar 2013
80 32% Eurotrip (2004) - Rated 12 Mar 2013
70 13% The Devil's Advocate (1997) - Rated 12 Mar 2013
95 85% Manhattan (1979) - Rated 12 Mar 2013