Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rowe
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: UK
Recent Rankings
80 King Kong (2005) - Aug 18, 2009
70 I Am Legend (2007) - Aug 18, 2009
80 Die Hard (1988) - Aug 18, 2009
100 A Clockwork Orange (1971) - Aug 18, 2009
90 Trainspotting (1996) - Aug 18, 2009
80 The Dreamers (2003) - Aug 18, 2009
70 The Princess Bride (1987) - Aug 18, 2009
70 Fletch (1985) - Aug 18, 2009
70 Titanic (1997) - Aug 18, 2009
80 28 Weeks Later... (2007) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rowe. Why not go rank more films, then come back and check it out again?