![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rowsdower | |
![]() |
Movie Buff - 483 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: Australia
|
|
Message Sent!
| |

| 92 | Welcome to the Dollhouse (1995) - Feb 19, 2008 |
| 89 | The Incredibles (2004) - Feb 19, 2008 |
| 90 | A Very Long Engagement (2004) - Feb 19, 2008 |
| 93 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Feb 19, 2008 |
| 89 | Blow-Up (1966) - Feb 19, 2008 |
| 72 | Simon Birch (1998) - Feb 19, 2008 |
| 86 | Stripes (1981) - Feb 19, 2008 |
| 13 | Reality Bites (1994) - Feb 19, 2008 |
| 90 | The Virgin Spring (1960) - Feb 19, 2008 |
| 86 | Superbad (2007) - Feb 19, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |