Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
roybenshai
Movie Buff - 192 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2011
Location: Brooklyn, NY, USA
Recent Rankings
90 Vertigo (1958) - Jun 06, 2011
80 Napoleon Dynamite (2004) - Jun 05, 2011
65 Shakespeare in Love (1998) - Jun 05, 2011
74 The Departed (2006) - Jun 05, 2011
75 School of Rock (2003) - Jun 05, 2011
88 The Graduate (1967) - Jun 05, 2011
70 Million Dollar Baby (2004) - Jun 05, 2011
80 The Straight Story (1999) - Jun 05, 2011
80 Sideways (2004) - Jun 05, 2011
90 Citizen Kane (1941) - Jun 05, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with roybenshai. Why not go rank more films, then come back and check it out again?