![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
roygbiv123 | |
![]() |
Movie Buff - 328 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 93 | American Beauty (1999) - Jan 16, 2011 |
| 96 | 3:10 to Yuma (2007) - Jan 16, 2011 |
| 96 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Jan 16, 2011 |
| 80 | Night at the Museum (2006) - Jan 16, 2011 |
| 86 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jan 16, 2011 |
| 93 | Children of Men (2006) - Jan 16, 2011 |
| 83 | Mrs. Doubtfire (1993) - Jan 16, 2011 |
| 97 | The Shawshank Redemption (1994) - Jan 16, 2011 |
| 85 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Jan 16, 2011 |
| 92 | True Grit (2010) - Jan 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |