![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rphilip | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2006
Location: USA
|

| 80 | Taking Lives (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Spider-Man (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Tears of the Sun (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Hunted (2003) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Band of Brothers (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Radio (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The General's Daughter (1999) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Look Who's Talking Now (1993) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Old School (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |