rpk004

rpk004
Movie Buff - 259 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 71% Dunkirk (2017) - Rated 15 Jan 2018
82 71% The Fighter (2010) - Rated 28 Nov 2013
90 90% Django Unchained (2012) - Rated 28 Nov 2013
75 39% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 28 Nov 2013
90 90% Inglourious Basterds (2009) - Rated 16 Feb 2011
90 90% Inception (2010) - Rated 16 Feb 2011
70 16% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 16 Feb 2011
71 21% The A-Team (2010) - Rated 16 Feb 2011
75 39% The American (2010) - Rated 16 Feb 2011
75 39% The Blind Side (2009) - Rated 12 Jan 2011