rpowell1980

rpowell1980
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 69% Cinema Paradiso (1988) - Rated 13 Oct 2012
75 69% As Good As It Gets (1997) - Rated 13 Oct 2012
75 69% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 13 Oct 2012
85 89% Pride & Prejudice (2005) - Rated 13 Oct 2012
65 46% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 13 Oct 2012
75 69% The English Patient (1996) - Rated 13 Oct 2012
25 10% Splash (1984) - Rated 13 Oct 2012
40 20% Tootsie (1982) - Rated 13 Oct 2012
80 79% Before Sunrise (1995) - Rated 13 Oct 2012
85 89% Annie Hall (1977) - Rated 13 Oct 2012