![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rpperes | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Mar 12, 2010
Location: Salvador, Bahia, Brazil
|

| 90 | No Country for Old Men (2007) - Mar 12, 2010 |
| 90 | Forrest Gump (1994) - Mar 12, 2010 |
| 70 | Die Hard (1988) - Mar 12, 2010 |
| 45 | Tropic Thunder (2008) - Mar 12, 2010 |
| 85 | Platoon (1986) - Mar 12, 2010 |
| 75 | Men in Black (1997) - Mar 12, 2010 |
| 80 | Scarface (1983) - Mar 12, 2010 |
| 90 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Mar 12, 2010 |
| 75 | Back to the Future (1985) - Mar 12, 2010 |
| 82 | The Dark Knight (2008) - Mar 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |