![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rprensner | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Aug 13, 2010
Location: USA
|

| 60 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 13, 2010 |
| 30 | Hook (1991) - Aug 13, 2010 |
| 65 | Notting Hill (1999) - Aug 13, 2010 |
| 65 | 21 (2008) - Aug 13, 2010 |
| 80 | The Patriot (2000) - Aug 13, 2010 |
| 30 | Night at the Museum (2006) - Aug 13, 2010 |
| 80 | The Matrix (1999) - Aug 13, 2010 |
| 35 | Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2010 |
| 20 | Dogma (1999) - Aug 13, 2010 |
| 75 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |