![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rsank1 | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2009
Location: USA
|

| 70 | The Specialist (1994) - Jan 29, 2009 |
| 70 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 29, 2009 |
| 75 | Firewall (2006) - Jan 29, 2009 |
| 65 | The Invasion (2007) - Jan 29, 2009 |
| 70 | American Beauty (1999) - Jan 29, 2009 |
| 90 | Before Sunset (2004) - Jan 29, 2009 |
| 75 | Bicentennial Man (1999) - Jan 29, 2009 |
| 80 | The Bourne Supremacy (2004) - Jan 29, 2009 |
| 65 | The Butterfly Effect (2004) - Jan 29, 2009 |
| 90 | Cast Away (2000) - Jan 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |