rshelbur

rshelbur
Member Since: 24 Nov 2012
Location: Lubbock, Texas , USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies.

more Recent Ratings

82 51% Red Dawn (2012) - Rated 13 May 2013
85 67% Yes Man (2008) - Rated 11 May 2013
80 38% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 11 May 2013
85 67% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 11 May 2013
75 21% Total Recall (1990) - Rated 11 May 2013
95 96% Brick (2005) - Rated 11 May 2013
89 80% Gran Torino (2008) - Rated 11 May 2013
80 38% American Pie (1999) - Rated 11 May 2013
82 51% King Arthur (2004) - Rated 11 May 2013
85 67% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 11 May 2013