![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rsinparis | |
![]() |
Cinema Addict - 1057 Films Ranked
Member Since: Jul 2, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 99 | The Big Lebowski (1998) - Dec 29, 2008 |
| 85 | Something's Gotta Give (2003) - Dec 29, 2008 |
| 97 | The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Dec 29, 2008 |
| 92 | The Illusionist (2006) - Dec 29, 2008 |
| 87 | The Dark Knight (2008) - Jul 31, 2008 |
| 92 | And the Band Played On (1993) - Jul 24, 2008 |
| 97 | Catch-22 (1970) - Jul 23, 2008 |
| 42 | Eyes Wide Shut (1999) - Jul 23, 2008 |
| 99 | Local Hero (1983) - Jul 23, 2008 |
| 96 | 84 Charing Cross Road (1987) - Jul 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |