Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rs_ogden
Movie Buff - 121 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
60 Against the Ropes (2004) - Aug 13, 2007
70 Shaft (2000) - Aug 13, 2007
83 The Terminator (1984) - Aug 13, 2007
45 The Cave (2005) - Aug 13, 2007
85 The Green Mile (1999) - Aug 13, 2007
30 Mystic Pizza (1988) - Aug 13, 2007
75 Robots (2005) - Aug 13, 2007
55 Save the Last Dance (2001) - Aug 13, 2007
45 Head of State (2003) - Aug 13, 2007
30 The Ring Two (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rs_ogden. Why not go rank more films, then come back and check it out again?